| Status Code | 403 |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Server | openresty |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| 모델 | CMS-220 |
|---|---|
| 상품 이름 | 탄소 분자체 |
| 압축 강도 | ≥75N/Particle |
| 흡착 압 | 0.75-0.8Mpa |
| 입자 경 | 1.1mm-1.2mm |
| 종류 | 흡착제 |
|---|---|
| 흡착 압 | 0.75-0.8Mpa |
| 제품 이름 | 탄소 분자체 |
| 수분 함량 | ≤1.0% |
| 서비스 수명 | 2-3years |
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
|---|---|
| Product Name | 403 Forbidden |
| Server | openresty |
| Status Code | 403 |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| 상품 이름 | 탄소 분자체 |
|---|---|
| 흡착 압 | 0.75-0.8Mpa |
| 흡착 타임즈 지 | 2X50S |
| 수분 함량 | ≤1.0% |
| 적하밀도 | 680-700G/L |
| 출현 | 검은 입상 |
|---|---|
| 시험온도 | ≤20C |
| 기공 크기 | 2-3nm |
| 모델 | CMS-220 |
| 적하밀도 | 680-700G/L |
| Server | openresty |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Status Code | 403 |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| 마손율 | ≤0.2% |
|---|---|
| 재료 | 활성 알루미나 |
| 상품 이름 | 차게하는 건조제 |
| 벌크 밀도 | ≥0.75g/cm3 |
| 애플리케이션 | 에어 콘디셔닝, 냉동기, Etc. |
| Status Code | 403 |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Server | openresty |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| 입자 경 | 1.1mm-1.2mm |
|---|---|
| 시험온도 | ≤20C |
| 흡착 타임즈 지 | 2X50S |
| 압축 강도 | ≥75N/Particle |
| 모델 | CMS-220 |