| Static Water Adsorption | ≥ 22% |
|---|---|
| Product Name | KDHF-09 3A Zeolite Molecular Sieve Adsorbent For High Voltage Electric Switchgear |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
| Shape | Sphere |
| Attrition Rate | < 0.1% |
| 순수성 | 98% |
|---|---|
| 적용 | 자연 건조 |
| 포장 | 25kg/백 |
| 압축 강도 | 100N |
| 사용 | SF6, 고전압 전기 개폐기로부터의 가스 흡착작용 |
| 재료 | 활성 알루미나 |
|---|---|
| 증명서 | SGS와 한계 |
| 포장 | 25 킬로그램 /는 불룩해집니다 |
| 분류 | 화학적 보조 에이전트 |
| 압축 강도 | 85N |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| 애플리케이션 | 에어 콘디셔닝, 냉동기, Etc. |
|---|---|
| 사이즈 | 2-4mm |
| 상품 이름 | 차게하는 건조제 |
| 어떤 CAS. | 70955-01-0 |
| 증명서 | SGS와 한계 |