| 이름 | 분자체 방습제 소포 |
|---|---|
| 다른 이름 | 3대의 옹스트롬 분자체 |
| 착용 rate%≤ | 0.1 |
| 대량 조밀도 g/ml | 0.9 |
| 입자 크기 통행 rate%≥ | 98 |
| CAS No. | 1318-02-1 |
|---|---|
| Compressive Strength | 100N |
| Product Category | 3A Molecular Sieve Desiccant |
| Attrition Rate | WT < 0.1% |
| Product Name | Zeolite 3A Molecular Sieve Desiccant For High Voltage Electric Equipment Switchgear |
| Status Code | 403 |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Server | openresty |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| 압축 강도 | 85N |
|---|---|
| 판매 수명 | 2년이요 |
| 벌크 밀도 | G/ml ≥ 0.72 |
| 상품 이름 | 4A 분자 체 건조제 |
| 분류 | 화학적 보조 에이전트 |
| 이름 | 분자체 펠릿 |
|---|---|
| 특색 | Effectency |
| 응용 프로그램 | 습기를 제거하십시오 |
| 대량 조밀도 g/ml | 0.9 |
| 입자 크기 통행 rate%≥ | 98 |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| 애플리케이션 | 자연 건조, 탈진, 흡착작용 |
|---|---|
| 상품 이름 | 4A 분자 체 건조제 |
| 분류 | 화학적 보조 에이전트 |
| 사이즈 | 1.6-2.5mm, 3.0-5.0mm |
| 판매 수명 | 2년이요 |
| 형태 | 둥급니다 |
|---|---|
| 벌크 밀도 | G / 밀리람베르트 ≥ 0.7 |
| 애플리케이션 | 에어 콘디셔닝, 냉동기, Etc. |
| 증명서 | SGS와 한계 |
| 압축 강도 | 85N |
| 재료 | 활성 알루미나 |
|---|---|
| 증명서 | SGS와 한계 |
| 포장 | 25 킬로그램 /는 불룩해집니다 |
| 분류 | 화학적 보조 에이전트 |
| 압축 강도 | 85N |